Inspector Marlin S
Відео 27Фото 3 |
Inspector Marlin S |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Inspector 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Inspector.
Купити Inspector Marlin S
Видеорегистратор Inspector Marlin S | 13 000 грн. |
Сигнатурний комбо радар-детектор з відеореєстратором Inspector Marlin S | 11 059 грн. |
Відеореєстратор Inspector Marlin S | 10 499 грн. |
Відеореєстратор із сигнатурним радар-детектором Inspector Marlin S | 11 060 грн. |
Компанія Inspector була одним з піонерів ринку сигнатурних комбо-відеореєстраторів у вітчизняних реаліях. На хвилі успіху продукції бренду в кінці 2017 року світ побачила третя за рахунком ревізія популярної моделі Marlin з додатковим індексом S.
Інформативний дисплей
Довгастий корпус пристрою впишеться під стать авто будь-якого класу, не дуже кидаються в очі з вулиці. З боку водія на нього виведений 2.4-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 320х240 пікселів. На екрані транслюється потокове зображення з камери, показники поточної і дозволеної швидкості руху на ділянці, активні діапазони радар-детекції та інші супутні параметри. Дисплей не перевантажений зайвою інформацією, в доважок важливі оповіщення дублюються голосовими підказками.
Відеозйомка в FullHD
За відеозйомку на Inspector Marlin S несе відповідальність флагманський процесор Ambarella A12A20. У теорії він дозволяє писати картинку в super-hd-форматі з високою кадрової частотою, проте на ділі пристрій фіксує відеоряд в максимальній роздільній здатності FullHD при 30 к/с. Засмучуватися з цього приводу не варто, адже питань до читабельності номерних знаків оточуючих машин не виникає навіть у темну пору доби. Обстановку об'єктив відеореєстратора окидає поглядом з кутом огляду 130°, що дещо менше, ніж у «однокласників».
Радарний модуль
Про поліцейських радарах комбо-пристрій повідомляє завчасно, щоб водій встиг скинути швидкість до моменту потрапляння в «лапи» співробітника ДІБДР. Модель детектує різні типи комплексів, інформація про що відразу ж виводиться на дисплей. У розпорядження користувачеві люб'язно надані кілька режимів чутливості укупі з інтелектуальним авторежимом IQ. Регулярному оновленню також підлягають бази розміщення стаціонарних точок. Головне, не лінуватися завантажувати їх на пристрій з пк. На руку тут зіграє підтримка накопичувачів microSD об'ємом до 256 ГБ місця на флешці з лишком вистачить для баз, так і для запису відеороликів.