Гребний тренажер inSPORTline Power Master X
Фото 14 |
inSPORTline Power Master X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог inSPORTline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі inSPORTline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити inSPORTline Power Master X
Усі ціни 8 →Гребной тренажер inSPORTline Power Master X 8847 | 8 195 грн. |
Веслувальний тренажер inSPORTline Power Master X 16636 | 11 128 грн. |
Тренажер Insportline Wioślarz Treningowy Hydrauliczny Power Master X | 13 038 грн. |
Insportline Wioślarz Treningowy Hydrauliczny Power Master X | 12 720 грн. |
Insportline Wioślarz Treningowy Hydrauliczny Power Master X | 13 038 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →