Гребний тренажер KingSmith Fitness Rowing Machine WR1
Відео 6Фото 19 |
KingSmith Fitness Rowing Machine WR1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KingSmith Fitness 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KingSmith Fitness.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KingSmith Fitness Rowing Machine WR1
Усі ціни 11 →Гребной тренажер Kingsmith RMWR1F SA Foldable Rowing Machine 716709 | 29 999 грн. |
Гребний тренажер Xiaomi King Smith Foldable Rowing Machine (RMWR1F SA) | 24 114 грн. |
Гребний тренажер Xiaomi King Smith Foldable Rowing Machine (RMWR1F SA) RMW | 24 111 грн. |
Гребний тренажер Xiaomi King Smith Foldable Rowing Machine (RMWR1F SA) RMW | 24 999 грн. |
Тренажер Kingsmith Rowing Machine WR1 Wioślarz wodny Brązowy | 21 894 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →