Powerbank Intenso PD10000 QC3.0
Фото 5 |
Intenso PD10000 QC3.0 10000 мАгод20000 мАгод 18 Вт |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intenso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intenso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intenso PD10000 QC3.0
Усі ціни 14 →Універсальна мобільна батарея Intenso PD10000 (PB930388) | 1 100 грн. |
Intenso Intenso Pd10000 10000 mAh Anthracite (7332330) 7332330 | 1 120 грн. |
Батарея універсальна Intenso PD10000 10000mAh Anthracite (7332330) 7332330 | 700 грн. |
Intenso PD10000 10000mAh Black (7332330, 4034303026814) 38163 | 689 грн. |
Intenso PD10000 10000 mAh QC3.0 Grey (7332330VW) PD10000 10000 mAh QC3.0 G | 699 грн. |
ще 9 пропозицій
Ціна, швидка зарядка повербанку Начебто не знайшов, реальний заряд 6274 МА Паша Амедомаро: користуюся Intenso PD10000 QC3.0 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Intenso PD10000 QC3.0
Ціни на Intenso PD10000 QC3.0 |
---|---|---|---|---|
Intenso PD10000 QC3.0 | від 622 грн. | 14 пропозицій | ||
Intenso PD20000 QC3.0 | від 2 099 грн. | 1 пропозиція |
Найкращий у своїй ціновій категорії якої я знайшов. Реальний заряд з тестеру 6274 МА