від 81 684 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, 190x165x101 см
від 93 000 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 125 кг, 128х175х98 см
від 24 960 грн.лава зі стійкою, для жиму, кут: горизонтальний, навантаження до 300 кг
від 46 704 грн.турнік і бруси, підлогові, упор для преса, користувач: до 210 кг
від 172 626 грн.блокова рама, вантажно-блочна, вага навантаження: до 200 кг, турнік, 233x323x93 см
від 51 528 грн.турнік і бруси, підлогові, упор для преса, користувач: до 200 кг
від 151 122 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, 152х151х161 см
від 25 518 грн.силова лава, для жиму, кут: додатний, вертикальний, горизонтальний, користувач до 200 кг
від 122 658 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 95 кг, 152x181x142 см
від 41 832 грн.силова лава, для жиму, для преса, кут: від'ємний, горизонтальний, навантаження до 150 кг
від 124 608 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, 191x184x96 см
від 40 362 грн.силовий тренажер, вільна вага, вага навантаження: до 250 кг, 175х101х91.3 см
від 16 530 грн.силова лава, для жиму, кут: горизонтальний, користувач до 300 кг
від 143 454 грн.блокова рама, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, турнік, 232x322x91 см
від 61 584 грн.силова рама, для жиму, для присідання, навантаження до 300 кг