від 93 264 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, 152x100x89 см
від 46 704 грн.турнік і бруси, підлогові, упор для преса, користувач: до 210 кг
від 41 832 грн.силова лава, для жиму, для преса, кут: від'ємний, горизонтальний, навантаження до 150 кг
від 112 518 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, 181x117x135 см
від 51 528 грн.турнік і бруси, підлогові, упор для преса, користувач: до 200 кг
від 97 824 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, лава Скотта, 152x98x105 см
від 16 530 грн.силова лава, для жиму, кут: горизонтальний, користувач до 300 кг
від 86 838 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, 216x124x80 см
від 61 584 грн.силова рама, для жиму, для присідання, навантаження до 300 кг
від 129 546 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, 152x178x141 см
від 17 136 грн.силова лава, для жиму, кут: вертикальний, користувач до 300 кг
від 133 248 грн.гравітрон, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, турнік, бруси, 243x142x75 см
від 60 072 грн.силова рама, для жиму, для присідання, навантаження до 300 кг
від 86 718 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, лава Скотта, 152x100x89 см
від 76 728 грн.силовий тренажер, вантажно-блочна, вага навантаження: до 100 кг, 216x124x80 см
від 16 176 грн.силова лава, для жиму, кут: вертикальний, користувач до 300 кг