Мікрохвильова піч Prime Technics PMW 20711 KB чорний
Prime Technics PMW 20711 KB 2020 рікбез гриля білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PMW 20711 KB чорний
Усі ціни 24 →Мікрохвильова піч Prime Technics Pmw 20711 KB | 2 746 грн. |
PRIME Technics PMW 20711 KB | 2 689 грн. |
Мікрохвильова піч Prime Technics Pmw 20711 Kb | 2 786 грн. |
Микроволновая печь PRIME Technics PMW 20711 KB | 2 794 грн. |
Мікрохвильова піч Prime Technics PMW 20711 KB | 2 430 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Prime Technics PMW 20711 KB
Ціни на Prime Technics PMW 20711 KB |
---|---|---|---|---|
Prime Technics PMW 20711 KW білий | від 2 430 грн. | 24 пропозиції | ||
Prime Technics PMW 20711 KB чорний | від 2 430 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →