Конвектор Interlux INCP-1088PR 2 кВт
Interlux INCP-1088PR 1.5 кВт2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interlux INCP-1088PR 2 кВт
Усі ціни 15 →Interlux Interlux INCP-1088PR | 1 799 грн. |
INTERLUX INCP-1088PR | 1 933 грн. |
INTERLUX INCP-1088PR | 1 923 грн. |
Обігрівач INTERLUX INCP-1088PR | 1 775 грн. |
Обігрівач Interlux INCP-1088PR | 2 200 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Interlux INCP-1088PR
Ціни на Interlux INCP-1088PR |
---|---|---|---|---|
Interlux INCP-1077PR 1.5 кВт | від 1 690 грн. | 4 пропозиції | ||
Interlux INCP-1088PR 2 кВт | від 1 775 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →