Болгарка Intertool DT-0268
Відео 2Фото 6 |
Intertool DT-0268 710 Вт900 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-0268
Усі ціни 21 →Кутова шліфмашина Intertool DT-0268 | 999 грн. |
Шлифмашина угловая Intertool DT-0268 | 1 017 грн. |
Болгарка Intertool DT-0268 | 1 079 грн. |
Intertool Intertool DT-0268 123056 | 1 068 грн. |
Шлифмашина угловая 900 Вт, 12000 об/мин, диаметр круга 125 мм INTERTOOL DT | 1 199 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intertool DT-0268
Ціни на Intertool DT-0268 |
---|---|---|---|---|
Intertool DT-0266 | від 847 грн. | 21 пропозиція | ||
Intertool DT-0268 | від 985 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →