Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Шліфувальні машини   /   Intertool

Пряма шліфмашина Intertool PT-1002

Фото - Шліфувальна машина Intertool PT-1002
Intertool PT-1002
Основне
Типпряма
Джерело живленняпневмо (компресор)
Характеристики
Номінальний тиск6 бар
Витрата повітря115 л/хв
Кількість обертів25000 об/хв
Захисні функції
Захист від випадкового ввімкнення
Додаткові можливості
Функції та можливостіцанговий патрон
Інше
Вага0.55 кг
Дата додавання на E-Katalogлипень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool PT-1002

Шліфмашина пневматична 1/4\" міні INTERTOOL PT-1002 PT1002

Призначення Пневмошліфмашину пряму INTERTOOL PT-1002 використовують для шліфування, зачищання, полірування, а також для обробки деталей від задирок, для зняття фасок, згладжування крайки тощо. Компактна конструкція забезпечує виняткову маневровість та доступ до важкодоступних місць. Такий інструмент стане незамінним маленьким помічни... щеком у роботі. Висока ефективність
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
477 грн.

Шліфмашина пневматична міні 1/4", до 6 атм, 25 000 об/хв, 115 л/хв INTERTOOL (PT-1002) UA PT-1002

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
549 грн.

Пневмошліфмашина пряма Intertool PT-1002 1/4"

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
617 грн.

Динаміка цін на Intertool PT-1002