Ексцентрикова шліфмашина Intertool PT-1007
Відео 1Фото 6 |
Intertool PT-1007 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-1007
Усі ціни 13 →Шлифмашинка пневматическая эксцентриковая Intertool PT-1007 | 1 356 грн. |
Шлифмашина пневматическая эксцентриковая 150 мм INTERTOOL PT-1007 | 1 499 грн. |
Шліфмашинка пневматична ексцентрикова INTERTOOL PT-1007 | 1 210 грн. |
Шліфмашина пневматична ексцентрикова 150 мм INTERTOOL PT-1007 | 1 599 грн. |
Intertool Шлифмашинка пневматическая Intertool эксцентриковая 150мм (PT-10 | 1 328 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →