Болгарка Intertool Storm WT-0231
Фото 7 |
Intertool Storm WT-0231 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm WT-0231
Усі ціни 14 →Кутова шліфмашина Intertool WT-0231 | 1 179 грн. |
Шлифмашина угловая Intertool (WT-0231) | 1 186 грн. |
Болгарка Intertool WT-0231 | 1 259 грн. |
Болгарка Intertool WT-0231 | 1 301 грн. |
Шліфмашина кутова 860 Вт, діаметр круга 125 мм, 11000 об/хв. INTERTOOL WT- | 1 399 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Intertool Storm WT-0231
Ціни на Intertool Storm WT-0231 |
---|---|---|---|---|
Intertool Storm WT-0231 | від 1 099 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool Storm WT-0232 | від 1 199 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →