Шліфувальна машина Intertool WT-0521
Фото 9 |
Intertool WT-0521 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool WT-0521
Усі ціни 14 →Шлифмашина вибрационная Intertool WT-0521 | 884 грн. |
Intertool Intertool WT-0521 129397 | 999 грн. |
Шлифмашина вибрационная, 200 Вт, 11000 ход/мин, платформа 187*90 мм INTERT | 999 грн. |
Вібраційна шліфмашина Intertool WT-0521 | 999 грн. |
Intertool Шлифмашина вибрационная Intertool 200 Вт, 11000 ход/мин, платфор | 692 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →