Ножиці по металу Intertool HT-0176 лівий різ
Фото 7 |
Intertool HT-0176 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0176 лівий різ
Усі ціни 6 →Intertool Intertool HT-0176 | 119 грн. |
Ножиці по металу 250 мм ліві INTERTOOL HT-0176 | 219 грн. |
Ножиці по металу INTERTOOL 250мм (HT-0176) | 119 грн. |
Ножиці по металу 250мм ліві INTERTOOL HT-0176 | 139 грн. |
Ножиці по металу 250 мм ліві INTERTOOL HT-0176 | 119 грн. |
Ножиці по металу Intertool 250 мм ліві (HT-0176) | 119 грн. |
Модификації Intertool HT-0176
Ціни на Intertool HT-0176 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-0176 лівий різ | від 119 грн. | 7 пропозицій | ||
Intertool HT-0175 правий різ | від 108 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool HT-0177 прямий різ | від 109 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →