Ножиці по металу Intertool NT-0501 250 мм / правий різ
Фото 4 |
Intertool NT-0501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool NT-0501 250 мм / правий різ
Усі ціни 9 →Intertool Intertool NT-0501 | 259 грн. |
Ножиці по металу Intertool 250 мм правi Cr-Mo (NT-0501) | 259 грн. |
Ножиці по металу 250 мм праві, CrMo INTERTOOL NT-0501 | 359 грн. |
Ножиці для різання жерсті INTERTOOL 250мм (NT-0501) | 259 грн. |
Ножницы по металлу 250мм праві Cr-Mo INTERTOOL NT-0501 | 289 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Intertool NT-0501
Ціни на Intertool NT-0501 |
---|---|---|---|---|
Intertool NT-0502 250 мм / лівий різ | від 259 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool NT-0501 250 мм / правий різ | від 259 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool NT-0503 250 мм / прямий різ | від 269 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool NT-0504 300 мм / прямий різ | від 279 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →