Ножиці по металу Tolsen 30030 250 мм / прямий різ
Tolsen 30030 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 30030 250 мм / прямий різ
Усі ціни 9 →Ножиці по металу Tolsen "ПРОФІ" 250 мм (30030) 30030 | 309 грн. |
Ножиці по металу TOLSEN профі 250 мм (30030) | 309 грн. |
Tolsen Ножиці по металу Tolsen "ПРОФІ" 250 мм (30030) 30030 | 309 грн. |
Ножиці для металу Tolsen Профі 250 мм (30030) | 309 грн. |
Ножиці по металу Tolsen "ПРОФІ" 250 мм (30030) | 402 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →