Кувалда Intertool HT-0241
Фото 8 |
Intertool HT-0241 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0241
Усі ціни 7 →Кувалда Intertool ручка з фібергласу 1500 г (HT-0241) | 349 грн. |
Кувалда 1500 г, ручка з фібергласу INTERTOOL HT-0241 | 429 грн. |
Кувалда INTERTOOL 1500г (HT-0241) | 329 грн. |
Молот 1500 г, ручка з фібергласу INTERTOOL HT-0241 | 364 грн. |
Молоток кувалду 1500г. (Intertool) HT-0241 | 345 грн. |
Молот 1500 г, ручка з фібергласу INTERTOOL HT-0241 | 362 грн. |
Кувалда Intertool 1500 р ручка фіберглас (HT-0241) | 329 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →