Кувалда Truper 16538 (MD-8F)
Фото 13 |
Truper 16538 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Truper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Truper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Truper 16538
Усі ціни 7 →Кувалда Truper скловолокно 91 см (MD-8F) | 1 398 грн. |
Кувалда TRUPER 4 кг MD-8F | 1 398 грн. |
Кувалда Truper MD-8F скловолокно 4кг 910 мм | 1 398 грн. |
Кувалда TRUPER 4 кг MD-8F | 1 398 грн. |
Кувалда Truper ручка зі скловолокна 4 кг 910 мм (MD-8F) | 1 398 грн. |
Кувалда з скловолоконною ручкою Truper MD-8F 4 кг 910 мм | 1 517 грн. |
Кувалда TRUPER MD-8F 4кг 910мм | 1 398 грн. |
Модификації Truper 16538
Ціни на Truper 16538 |
---|---|---|---|---|
Truper 19884 | від 1 170 грн. | 7 пропозицій | ||
Truper 16538 | від 1 398 грн. | 7 пропозицій | ||
Truper 16540 | від 1 650 грн. | 7 пропозицій | ||
Truper 16542 | від 1 950 грн. | 2 пропозиції | ||
Truper 16546 | від 2 400 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →