Будівельний степлер Intertool RT-0201
Відео 3Фото 5 |
Intertool RT-0201 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool RT-0201
Усі ціни 11 →Intertool Intertool RT-0201 | 379 грн. |
Степлер Intertool 11.3*0.7*4-14мм прогумований RT-0201 | 421 грн. |
Механічний скобозабивний пістолет, скоба 11.3 x 0.7 x 4.0 - 14.0 мм, гумов | 479 грн. |
Пістолет скобозабивний механічний, скоба 11.3 x 0.7 x 4.0 - 14.0 мм, прогу | 315 грн. |
Степлер Intertool 4-14 мм метал RT-0201 (RT-0201) | 379 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →