Паяльник Intertool RT-2008
Фото 9 |
Intertool RT-2008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool RT-2008
Усі ціни 15 →Intertool Intertool RT-2008 | 299 грн. |
Intertool Паяльник контактный Intertool 80Вт, 230В, 750°С Prof (RT-2008) | 299 грн. |
Паяльник електричний Intertool 80 Вт (RT-2008) | 299 грн. |
Паяльник контактний Intertool 80Вт RT-2008 | 308 грн. |
Паяльник контактний 80 Вт, 230 В, 750°С Prof INTERTOOL RT-2008 | 299 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Intertool RT-2008
Ціни на Intertool RT-2008 |
---|---|---|---|---|
Intertool RT-2005 | від 199 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool RT-2006 | від 229 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool RT-2008 | від 229 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool RT-2010 | від 319 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →