Електролобзик Intertool Storm WT-0491
Відео 1Фото 10 |
Intertool Storm WT-0491 |
|
Досить потужний мережевий лобзик, розрахований на використання у домашній майстерні або на будівництві. Оснащений 900-ватним електромотором. Має маятниковий механізм, що настроюється, і регулювання оборотів (від 1000 до 3000 хід/хв). Згідно з паспортними даними, може пиляти дерево завтовшки до 120 мм (заявлена виробником глибина пиляння по алюмінію становить 25 мм, по сталі — 10 мм).
Лита підошва, зроблена з алюмінієвого сплаву, може нахилятися вліво та вправо на кути до 45° (є також фіксовані проміжні кути 15° та 30°). Заміна пилок та регулювання нахилу платформи виконуються без використання ключів, що дуже економить час під час роботи, що потребує постійних коригувань налаштувань інструменту. Лобзик Intertool Storm WT-0491 непогано справляється з видаленням тирси з лінії різу завдяки системі здуву стружки та наявності патрубка, що дозволяє підключити пилосос або встановити мішок. За прозорим пластиковим екраном, що прикриває пиляльний вузол, захований світлодіод, призначений для освітлення робочої зони.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool Storm WT-0491
Усі ціни 18 →Электролобзик Intertool WT-0491 | 2 414 грн. |
Intertool Intertool WT-0491 129330 | 2 899 грн. |
Электролобзик 900 Вт, 1000-3000 ход/мин,бесключевой патрон, макс.гл.распил | 2 899 грн. |
Електролобзик Intertool 120мм WT-0491 | 2 609 грн. |
Електролобзик 900 Вт, 1000-3000 хід/хв, безключевий патрон, макс.гл.розпил | 2 899 грн. |