Струбцина Intertool Storm HT-6160 600 мм
Фото 5 |
Intertool Storm HT-6160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm HT-6160 600 мм
Усі ціни 10 →Intertool Intertool HT-6160 | 469 грн. |
Струбцина Intertool STORM автоматична 600*75мм 135кг HT-6160 | 421 грн. |
Струбцина автомат 600*75мм, зусилля затиску до 135 кг STORM INTERTOOL HT-6 | 569 грн. |
Струбцина автомат 600*75мм, зусилля затиску до 135 кг STORM INTERTOOL HT-6 | 395 грн. |
Струбцина столярна Intertool 600 x 75 мм x 135 кг Storm (HT-6160) | 498 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intertool Storm HT-6160
Ціни на Intertool Storm HT-6160 |
---|---|---|---|---|
Intertool Storm HT-6160 600 мм | від 395 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool Storm HT-6175 750 мм | від 409 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool Storm HT-6190 900 мм | від 475 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →