Бойлер IQ Therm Classic CLV080 DRY
IQ Therm Classic CLV080 DRY |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IQ Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IQ Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IQ Therm Classic CLV080 DRY
Водонагрівач IQ-therm Classic-CLV080DRY | 8 100 грн. |
IQ-Therm Водонагрівач IQ-therm Classic-CLV080DRY | 5 994 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний IQ-Therm Classic 80 (CLV | 8 105 грн. |
Водонагрівач IQ-therm Classic-CLV080DRY | 8 117 грн. |
Модификації IQ Therm Classic CLV080 DRY
Ціни на IQ Therm Classic CLV080 DRY |
---|---|---|---|---|
IQ Therm Classic CLV050 DRY | від 4 965 грн. | 5 пропозицій | ||
IQ Therm Classic CLV080 DRY | від 5 994 грн. | 4 пропозиції | ||
IQ Therm Classic CLV100 DRY | від 6 767 грн. | 2 пропозиції | ||
IQ Therm Classic CLV120 DRY | від 8 007 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо