Набір для пікніка Irak Plastik 60283
Irak Plastik 60283 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Irak Plastik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Irak Plastik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Irak Plastik 60283
Усі ціни 7 →Набір посуду для пікніка SP-180 Антрацит | 339 грн. |
Набір посуду для пікніка SP-180 Біжевий | 339 грн. |
Набір посуду для пікніка SP-180 Лате | 339 грн. |
Набір посуду для пікніка SP-180 Білий | 339 грн. |
Набір посуду для пікніка Irak Plastic SP180w пластик 31 предмет білий | 350 грн. |
Набір посуду для пікніка Irak Plastic SP180p пластик 31 предмет пудра | 350 грн. |
Набір пластикового посуду для пікніка Irak Plastik 32 предметів SP-180 | 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →