набір для барбекю Kemping Slim G-05
Kemping Slim G-05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemping 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemping.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemping Slim G-05
Усі ціни 6 →Набор для гриля КЕМПИНГ G-05 (щипцы, вилка, лопатка) 100-1159 | 332 грн. |
Набор для гриля Кемпинг 3 пр. 4823082715169 4823082715169 | 332 грн. |
Набор принадлежностей для гриля G-05 (4823082715169) | 332 грн. |
Набір аксесуарів для гриля Кемпінг Slim G-05 (4823082715169) | 259 грн. |
Набір аксесуарів для гриля Кемпінг Slim G-05 (4823082715169) | 442 грн. |
Набір для гриля КЕМПІНГ G-05 (щипці, вилка, лопатка) | 332 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →