Турнік Iron Gym Xtreme Plus (IG00034)
Iron Gym Xtreme Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Gym 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Gym.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Gym Xtreme Plus
Турник Iron Gym Xtreme Plus IG00034 | 2 049 грн. |
Турник Iron Gym Xtreme+ Adjustable IG00034 | 2 049 грн. |
Турник Iron Gym Xtreme Plus IG00034 | 2 277 грн. |
Турнік Iron Gym Xtreme Plus (IG00034) | 2 209 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →