Турнік LiveUp Chin-Up Bar
LiveUp Chin-Up Bar |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LiveUp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LiveUp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LiveUp Chin-Up Bar
Турник дверной LiveUp Chin-Up Bar LS3153A | 2 346 грн. |
Тренажер для підтягувань і преса LiveUp Chin Up Bar (LS3153A) | 2 346 грн. |
Турнiк для підтягування LiveUP CHIN-UP BAR WITH ARM STRAP чорний 112х28х10 | 2 299 грн. |
Турнiк для підтягування LiveUp CHIN-UP BAR WITH ARM STRAP, чорний, 112х28х | 2 346 грн. |
Тренажер для підтягувань LiveUp CHIN-UP BAR WITH ARM STRAP LS3153A | 2 346 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →