Бойлер Isto IVD 50 4415/1h
Isto IVD 50 4415/1h |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Isto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Isto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Isto IVD 50 4415/1h
Усі ціни 13 →Isto Isto 50 1.5kWt Dry Heater IVD504415/1h | 4 680 грн. |
Электрический бойлер ISTO IVD 50 4415/1H IVD504415/1h | 4 680 грн. |
Isto ISTO 50 1.5kWt Dry Heater IVD504415/1h | 4 680 грн. |
Водонагрівач Isto 50 1.5kWt Dry Heater IVD504415/1h | 4 679 грн. |
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Isto IVD504415/1h | 4 328 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Isto IVD 50 4415/1h
Ціни на Isto IVD 50 4415/1h |
---|---|---|---|---|
Isto IVD 50 4415/1h | від 4 290 грн. | 13 пропозицій | ||
Isto IVD 80 4415/1h | від 5 145 грн. | 15 пропозицій | ||
Isto IVD 100 4415/1h | від 5 790 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →