Електрогенератор ITC Power DG7800SE
Фото 10 |
ITC Power DG7800SE |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ITC Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ITC Power.
Купити ITC Power DG7800SE
Усі ціни 27 →Генератор дизельный ITC POWER DG7800SE 144168 | 42 599 грн. |
ITC Power DG7800SE офіційна гарантія ціна з ПДВ | 40 899 грн. |
Дизельный генератор ITC Power DG7800SE | 49 117 грн. |
ITC POWER DG7800SE | 35 934 грн. |
ITC POWER DG7800SE | 35 754 грн. |
Потужний дизельний генератор ITC Power DG7800SE із роз'ємом для системи АВР
Генератор ITC Power DG7800SE має достатню потужність 6 кВт, щоб забезпечувати основні електроенергією потреби будинку, включаючи освітлення, комп'ютери, холодильник, морозильну камеру, а також насоси для водопостачання та опалення. Цей генератор оснащений електричним стартером для легкого запуску двигуна та має роз'єм для підключення блоку ATS (автоматичної системи перемикання). Завдяки цьому генератор може автоматично вмикатися при відключенні основного електропостачання і вимикатися, коли воно відновлюється (для установки такої системи потрібно додатково придбати блок автоматики).
Генератор має закритий корпус, який служить для звукоізоляції та захисту від опадів. Хоча вона не призначена для постійного знаходження на вулиці, цей корпус забезпечує частковий захист обладнання. Усередині корпусу знаходяться всі ключові компоненти: дизельний двигун об'ємом 498 куб. див. і потужністю 12 к.с., синхронний альтернатор з автоматичним регулятором напруги (AVR) та 13-літровий бак для зберігання дизельного палива.
Двигун має гарну економіку палива, споживаючи 1,3 літра палива на годину при навантаженні в 50% від номінальної потужності. Він також оснащений передпусковим підігрівачем, який забезпечує легкий та надійний запуск у холодні дні.
Генератор надає два роз'єми для підключення навантаження. Один з них є стандартною розеткою з максимальним навантаженням до 16 А, а другий - силовою розеткою з навантаженням до 32 А, призначеною для підключення до розподільної системи будинку або для обладнання з високим енергоспоживанням.
На лицьовій панелі генератора розташований багатофункціональний дисплей, який відображає поточні значення вихідної напруги, сили струму, навантаження, а також показання лічильника мотогодин, що корисно для обслуговування генератора. Генератор оснащений колесами, що полегшує його переміщення рівними поверхнями.
ITC Power DG7800SE – це потужне обладнання, здатне забезпечувати надійне електроживлення будинку у разі відключення основного електропостачання.