Електрогенератор ITC Power DG12000XSEm
Відео 1Фото 2 |
ITC Power DG12000XSEm |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ITC Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ITC Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ITC Power DG12000XSEm
ITC Power DG12000XSEm офіційна гарантія | 191 999 грн. |
Дизельный генератор ITC Power DG12000XSEm | 257 999 грн. |
ITC Power DG12000XSEm | 257 999 грн. |
Дизельный генератор ITC Power DG12000XSEm | 257 999 грн. |
Дизельний генератор ITC Power DG12000XSEm | 170 016 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →