Рюкзак Jack Wolfskin Moab Jam 30 30 л
Відео 4Фото 5 |
Jack Wolfskin Moab Jam 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jack Wolfskin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jack Wolfskin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jack Wolfskin Moab Jam 30 30 л
Рюкзак Jack Wolfskin Moab Jam 30L червоний | 3 299 грн. |
Рюкзак Jack Wolfskin Moab Jam 30L сірий | 3 299 грн. |
Рюкзак Jack Wolfskin Moab Jam 30L чорний | 3 299 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Jack Wolfskin Moab Jam 30:
- Світловідбивні вставки
Модификації Jack Wolfskin Moab Jam 30
Ціни на Jack Wolfskin Moab Jam 30 |
---|---|---|---|---|
Jack Wolfskin Moab Jam 24 24 л | від 2 999 грн. | 5 пропозицій | ||
Jack Wolfskin Moab Jam 30 30 л | від 3 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Jack Wolfskin Moab Jam 34 34 л | від 3 399 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →