Рюкзак Deuter Trans Alpine 30 30 л (32223)
Відео 6Фото 4 |
Deuter Trans Alpine 30 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Trans Alpine 30 30 л
Усі ціни 12 →Рюкзак Deuter Trans Alpine 30 5520 fire-cranberry 32223 5520 | 3 500 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine 30 navy-ocean | 5 670 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine, 30 л, cranberry-arctic | 5 960 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine 30 cranberry-arctic | 5 670 грн. |
Рюкзак Deuter Trans Alpine 30 black-graphite | 5 670 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Trans Alpine 30:
- Світловідбиваюча петля
- Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
- Артикул 32223-9403 — 2014 рік, помаранчевий колір
- Артикул 32223-7410 — 2014 рік, чорний колір
- Артикул 32223-3980 — 2014 рік, синій колір
- Артикул 32223-5520 — 2014 рік, червоний колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →