Каталог   /   Аудіотехніка   /   Музичні інструменти   /   Гітари й обладнання   /   Електро- й бас-гітари   /   Jackson

Електрогітара Jackson JS Series Rhoads JS32

Фото - Електрогітара / бас-гітара Jackson JS Series Rhoads JS32
Відео 8
Jackson JS Series Rhoads JS32
Тип:електрогітара, форма Randy Rhoads
Корпус:цільний, липа
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Floyd Rose (тремоло)
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 24 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики JS Series Rhoads JS32
Колір
Типелектрогітара
Кількість струн6
Звукознімачіпасивні
Схема звукознімачівH-H
Відсічка котушки
Темброблок
Типпасивний
Регулятори гучності1
Регулятори тембру1
Перемикач звукознімачів3-позиційний
Корпус
Типцільний
Розмір4/4
Форма (вид)Randy Rhoads
Пікгард
Матеріал корпусалипа
БриджFloyd Rose (тремоло)
Гриф
Тип кріпленняболтовий
Кількість ладів24
Ширина верхнього поріжка41 мм
Радіус накладки12 "
Анкеродинарний
Мензура25.5 "
Кілкизакриті
Матеріал грифаклен
Накладка грифапалісандр
Дата додавання на E-Katalogсічень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jackson 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jackson.

Купити Jackson JS Series Rhoads JS32

Усі ціни 9 →

Електрогітара JACKSON JS SERIES RHOADS JS32 IVORY

Jackson JS Series Rhoads JS32 – це електрогітара з класичним V-подібним корпусом, відомим як дизайн "стріла", створен... щеа для точного та швидкого виконання рифів та соло. Корпус гітари виконаний з тополі, що забезпечує легкість, зручний баланс та яскраве звучання, а кленовий гриф з болтовим кріпленням та зрізом типу Scarf гарантує надійність та стабільність ладу. Накладка грифа з амаранту зі
Офіційний партнер Jackson
Muztorg.ua
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
25 960 грн.

Jackson JS32 RHOADS MAH NATURAL

Електрогітара Jackson JS32 RHOADS MAH NATURAL
Evomusic.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
35 200 грн.

Електрогітара Jackson JS Series Rhoads JS32 (Ivory)

Електрогітара Jackson JS Series Rhoads JS32 (Ivory) — інструмент з асиметричним V-подібним корпусом, створення якого стало да... щениною пам'яті відомому гітаристу Ренді Роадсу. Дека гітари у формі «стріла» виготовляється з тополі — легкої деревини, що має чудові резонаторні властивості. Модель має стандартну довгу мензуру Jackson 25.5 дюймів, яка забезпечує високий натяг струн, необхідний для чіткої
Musician.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

Електрогітара Jackson JS32 Rhoads AH BK

Електрогітара Jackson JS32 Rhoads AH  Електрогітара Jackson JS32 Rhoads AH - це стильна і потужна гітара, яка входить до сер... щеії Jackson JS32. Вона має класичну форму Rhoads, яка виглядає дуже агресивно і привертає увагу. Гітара має тіло з топу явору (ah), що додає чіткість і яскравість звуку. Основні характеристики гітари включають в себе два звукознімачі Jackson High-Output Humbucking, які забезпечують сильний і насичений
Lanota.com.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
23 999 грн.

Електрогітара JACKSON JS32 RHOADS MAH NATURAL

Маркетплейс: Rozetka.ua  MUSIC 24 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Jackson JS Series Rhoads JS32

Відеоогляди