Змішувач Jacob Delafon Toobi E8961
Jacob Delafon Toobi E8961 |
|
Аератор з шарнірним з'єднанням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Toobi E8961
Усі ціни 8 →Змішувач для біде Jaсob Delafon Toobi Е8961-BN (нікель) | 16 084 грн. |
Змішувач для біде Jaсob Delafon Toobi Е8961-СР | 13 165 грн. |
Jacob Delafon TOOBI Е8961-BN змішувач для біде з д/к. нікель | 12 842 грн. |
Змішувач для біде Jacob Delafon Toobi E8961-BN | 16 412 грн. |
Змішувач для біде Jaсob Delafon Toobi Е8961-СР | 13 165 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →