Змішувач Jacob Delafon Singulier E10860
Jacob Delafon Singulier E10860 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Singulier E10860
Змішувач для раковини Jacob Delafon Singulier Е10860-СР | 14 855 грн. |
Jacob Delafon SINGULIER Е10860-СР змішувач для умив. з д/к. Хром | 7 776 грн. |
Змішувач для умивальника (раковини) Jacob Delafon Singulier E10860-CP | 13 503 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Jacob Delafon Singulier E10860:
- Обмежувач напору води
- Обмежувач температури води
РекомендуємоПорівняти в таблиці →