Підсилювач JBL CSA2300Z (NCSA2300Z-34-EU)
Фото - Підсилювач JBL CSA2300Z
JBL CSA2300Z
2023 рік
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):300 Вт
На підсилювач (Main):Euroblock/RCA
Всі характеристики
Характеристики CSA2300Z
Колір
Тип пристроюінтегральний підсилювач
Призначенняконцертний / інформаційний
Елементна базатранзисторний
Параметри підсилювача
Кількість каналів2
Потужність на канал (8Ω)300 Вт
Потужність на канал (4Ω)300 Вт
Потужність на канал (100/70 В)300 Вт / 100 В, 300 Вт — 70 В /