Підсилювач JBL VMA160
JBL VMA160
Тип:інтегральний
Кількість каналів:1
Потужність на канал (8 Ом):60 Вт
Входів RCA:2 пар(а)
Всі характеристики
Характеристики VMA160
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL VMA160
JBL NVMA160-34-EU офіційна гарантія | 19 899 грн. |
JBL Усилитель мощности VMA160 NVMA160-34-EU | 16 999 грн. |
JBL VMA160 | 22 260 грн. |
JBL VMA 160 (NVMA160-34-EU) | 21 592 грн. |
Одноканальний підсилювач з мікшером JBL NVMA160-34-EU | 25 822 грн. |
Додаткові функції і можливості підсилювача JBL VMA160:
- Вхідний роз'єм Jack
- Роз'єм RJ-45 для підключення контролера
- Вбудований програвач з USB type A
- Можливість підключення мікрофонів
Модификації JBL VMA160
Ціни на JBL VMA160 |
---|---|---|---|---|
JBL VMA160 | від 16 999 грн. | 5 пропозицій | ||
JBL VMA1120 | від 21 399 грн. | 6 пропозицій | ||
JBL VMA1240 | від 24 036 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →