Аудіосистема Samsung MX-ST50
Відео 2Фото 11 |
Потужна і мобільна чотирисмугова акустична підлогова система з оригінальним дизайном корпусу, інтегрованим bluetooth-модулем, двонаправленим звучанням, LED-підсвічуванням і відмінною автономністю, що забезпечується ємним вбудованим літій-іонним акумулятором. Також необхідно відзначити високу якість звучання, підтримку аудіофільського HD-кодеку Qualcomm aptX та ефективний захист від бризок води та дощу (сертифікація рівня IPX5).
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2022 року, призначений для організації акустичного оформлення різних виїзних заходів, у тому числі веселих вечірок та інших розважальних івентів на відкритому повітрі. До основних переваг цієї моделі варто віднести вражаючу вихідну потужність, покращений ефект навколишнього звучання і яскраве динамічне підсвічування Full LED Party Lights, здатне створити атмосферу модного нічного клубу навіть на відкритих майданчиках.
Завдяки підтримці інтерфейсу Bluetooth, аудіосистема Samsung MX-ST50 може приймати якісний цифровий аудіосигнал із актуальних моделей смартфонів, планшетів або ноутбуків. Можливе одночасне підключення 2 пристроїв та швидке перемикання між ними одним дотиком. Енергії акумулятора вистачить на 15-18 годин звучання. Можна керувати гучністю колонки, підсвічуванням та іншими параметрами за допомогою програми Samsung Sound Tower.
Купити Samsung MX-ST50
Усі ціни 20 →Музичний центр Samsung Sound Tower MX-ST50B | 14 520 грн. |
Музыкальный центр Samsung Sound Tower MX-ST50B | 14 465 грн. |
Акустична система Samsung MX-ST50B/UA | 15 299 грн. |
Минисистема Samsung mx-st50b/ua | 15 594 грн. |
Акустическая система SAMSUNG MX-ST50B/RU MX-ST50B/UA | 15 999 грн. |