Навушники
Jedel GH-213
Відео 1Фото 2 |
Jedel GH-213 |
|
RGB підсвічування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel GH-213
Наушники ведущие с подсветкой Jedel GH-213, с микрофоном и регулировкой гр | 719 грн. |
Навушники провідні з підсвічуванням Jedel GH-213, з мікрофоном і регулюван | 855 грн. |
Навушники Jedel GH-213 Black | 1 217 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →