Powerbank Hoco Q3-10000
Відео 1Фото 12 |
Hoco Q3-10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco Q3-10000
Усі ціни 12 →Повербанк HOCO Q3 Mayflower 10000 mAh PD20W+QC3.0 White (6931474742902) | 545 грн. |
Hoco Q3 Mayflower power bank 10000mAh Black PD20W+QC3.0 6931474742896 | 629 грн. |
Hoco Q3 Pro 10000mAh 22.5W | 589 грн. |
Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Mayflower PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Bl | 582 грн. |
Повербанк HOCO Q3 Mayflower 10000 mAh PD20W+QC3.0 Black (6931474742896) | 545 грн. |
ще 7 пропозицій
Зіткнувся з такою бідою, телефон mi9t при зарядці від цього умб, через хвилину + - починається циклічне перезавантаження. При цьому таке трапляється тільки при використанні кабелю з комплекту пауербанку. Рідний кабель такого телефону не викликає. Як і кабель з комплекту телефону під час заряджання від заряджання від блока живлення телефону. Також перезавантажується тільки в режимі очікування, якщо телефон використовувати - все добре. Але варто заблокувати – і все, починається карусель перезавантажень. (при цьому не постійна, може 3 рази поспіль перезавантажиться, а може 1) Розмір Дивна дружба з телефоном Kensington: користуюся Hoco Q3-10000 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди