Змішувач Bianchi Old Fashion BIDOLF1035OLFIACRM
Фото 3 |
Bianchi Old Fashion BIDOLF1035OLFIACRM |
|
Аератор з шарнірним з'єднанням
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bianchi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bianchi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bianchi Old Fashion BIDOLF1035OLFIACRM
Змішувач для біде Bianchi Old Fashion BIDOLF1035OLFIAVOT | 4 306 грн. |
Смеситель для биде Bianchi Old Fashion BIDOLF1035OLFIAVOT | 3 925 грн. |
Змішувач для біде Bianchi Old Fashion BIDOLF1035OLFIACRM | 5 714 грн. |
Смеситель для биде Bianchi Old Fashion BIDOLF1035OLFIACRM | 3 597 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →