Вантажна шина Jinyu JA665 315/80 R22.5 154M
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JA665 315/80 R22.5 154M 315/80 R22.5 " 154 M 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JA665 315/80 R22.5 154M
Усі ціни 6 →Jinyu JA665 (универсальная) (315/80R22.5 154M) | 13 684 грн. |
Jinyu JA665 315/80 R22.5 154/150M | 13 350 грн. |
Грузовые шины Jinyu JA665 (универсальная) 315/80 R22.5 154/150M 20PR 10025 | 13 601 грн. |
Шини Jinyu JA665 (универсальная) 315/80 R22,5 154/150M 20PR | 13 147 грн. |
Jinyu JA665 (315/80R22.5 154M) | 13 803 грн. |
Jinyu JA665 (універсальна) 315/80 R22.5 154/150M PR20 | 13 285 грн. |
Модификації Jinyu JA665 315/80 R22.5 154M
Ціни на Jinyu JA665 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Jinyu JA665 315/80 R22.5 154M | від 13 147 грн. | 6 пропозицій | ||
Jinyu JA665 315/80 R22.5 156L | від 13 158 грн. | 4 пропозиції |