Вантажна шина Goodride SupTrac X1 315/80 R22.5 157K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodride SupTrac X1 315/80 R22.5 157K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodride SupTrac X1 315/80 R22.5 157K
Усі ціни 7 →Goodride SupTrac X1 (ведущая) 315/80 R22.5 157/154K | 14 190 грн. |
Goodride SupTrac X1 (315/80R22.5 157K) | 14 268 грн. |
Goodride SupTrac X1 (привод-карьер) 315/80 R22.5 157/154K 20PR | 13 950 грн. |
Грузовые шины Goodride SupTrac X1 (ведущая) 315/80 R22.5 157/154K 10023357 | 13 615 грн. |
Goodride Suptrac X1 (315/80R22.5 157K) | 14 392 грн. |
Goodride SupTrac X1 ведуча ведуча (315/80R22,5 157/154K) 395675 | 13 988 грн. |
Вантажні шини Goodride SupTrac X1 (провідна) 315/80 R22.5 157/154K | 14 432 грн. |