Вантажна шина Jinyu JD575 215/75 R17.5 135L
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JD575 215/75 R17.5 135L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JD575 215/75 R17.5 135L
Усі ціни 18 →Jinyu JD575 (ведуча вісь) 215/75 R17.5 135/133L | 7 057 грн. |
Jinyu JD575 (ведущая) (215/75R17.5 135L) | 6 352 грн. |
Jinyu JD575 (приводная) 215/75 R17.5 135/133L 16PR | 6 050 грн. |
Jinyu JD575 (Ведущая) (215/75R17.5 135/133L) | 6 192 грн. |
Jinyu JD575 215/75 R17.5 135/133L | 6 470 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Jinyu JD575 215/75 R17.5 135L
Ціни на Jinyu JD575 215/75 R17.5 135L |
---|---|---|---|---|
Jinyu JD575 215/75 R17.5 135L | від 6 050 грн. | 18 пропозицій | ||
Jinyu JD575 235/75 R17.5 143K | від 7 285 грн. | 1 пропозиція | ||
Jinyu JD575 235/75 R17.5 143L | від 6 300 грн. | 18 пропозицій |