Вантажна шина Jinyu JF518 265/70 R19.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JF518 265/70 R19.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JF518 265/70 R19.5 143J
Усі ціни 20 →Jinyu JF518 (рульова вісь) 265/70 R19.5 143/141J | 8 839 грн. |
Jinyu JF518 (рулевая) 265/70 R19.5 143/141J PR18 | 9 073 грн. |
Jinyu JF518 (рулевая) (265/70R19.5 143J) | 8 146 грн. |
Jinyu JF518 (рулевая) 265/70 R19.5 143/141J 18PR | 7 860 грн. |
Jinyu JF518 265/70 R19.5 143/141J | 7 930 грн. |
ще 15 пропозицій