Сабвуфер JL Audio Dominion d108
Фото 4 |
JL Audio Dominion d108
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:500 Вт
Частотний діапазон:31 – 120 Гц
Всі характеристики
Характеристики Dominion d108
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JL Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JL Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JL Audio Dominion d108
Усі ціни 8 →JL Audio d108 czarny jesion | 54 694 грн. |
Домашній кінотеатр JL Audio d108 czarny jesion | 54 694 грн. |
JL Audio d108 czarny piano | 65 600 грн. |
Jl Audio D108 Ash | 60 147 грн. |
Subwoofer aktywny - JL Audio d108 Czarny Połysk | 69 987 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості сабвуфера JL Audio Dominion d108:
- Роз'єм RJ-45 для підключення Wi-Fi адаптера
РекомендуємоПорівняти в таблиці →