Сабвуфер JL Audio D110
Відео 6Фото 9 |
JL Audio D110
2021 рік
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:750 Вт
Частотний діапазон:25 – 130 Гц
Всі характеристики
Характеристики D110
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JL Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JL Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JL Audio D110
Усі ціни 6 →Домашній кінотеатр JL Audio d110 czarny jesion | 71 094 грн. |
JL Audio d110 czarny jesion | 71 094 грн. |
Домашній кінотеатр JL Audio d110 czarny połysk | 76 547 грн. |
Домашній кінотеатр JL Audio d110 czarny piano | 76 547 грн. |
JL Audio d110 czarny połysk | 76 547 грн. |
JL Audio d110 czarny piano | 76 547 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →