Кулер Jonsbo PISA A4 White
Відео 3Фото 14 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jonsbo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jonsbo.
Купити Jonsbo PISA A4 White
Усі ціни 25 →Процесорний кулер JONSBO PISA A4 White (120mm/LGA 1700/1200/115X/AM4/AM5/2 | 1 199 грн. |
Кулер до процесора JONSBO PISA A4 White (PISA A4 Gray) | 1 351 грн. |
JONSBO PISA A4 White | 1 199 грн. |
Процессорный кулер JONSBO PISA A4 White (120mm/LGA 1700/1200/115X/AM4/AM5/ | 1 013 грн. |
Кулер до процесора JONSBO PISA A4 White | 1 199 грн. |
Доступний суперкулер з TDP 250 Вт
Jonsbo PISA A4 White – це баштова система охолодження для процесорів Intel та AMD, оснащена масивним радіатором та одним 120-мм вентилятором. Важить пристрій майже 620 грам, що обумовлено густим ребранням та чотирма тепловими трубками з міді. Незважаючи на скромну ціну близько 25 Євро, виробник стверджує, що кулер здатний відвести до 250 Ватт тепла, навіть від таких гарячих процесорів, як Ryzen 7 або Core i7, що робить його однією з найкращих пропозицій у своєму класі.
Регульована швидкість обертання
Включений у комплект вентилятор 120 мм забезпечує швидкість обертання від 800 до 1850 об/хв. Використовується довговічний гідродинамічний підшипник (Fluid Dynamic Bearing) із ШИМ-регулюванням швидкості. Це дозволяє оптимізувати продуктивність та рівень шуму в залежності від температури процесора. Висота башти Jonsbo PISA A4 White складає 153 мм, що робить її сумісною з більшістю комп'ютерних корпусів, включаючи компактні моделі.
Підтримка платформ Intel LGA 1700 та AMD AM5
Враховуючи сучасність випуску (весна 2023), кулер оснащений кріпленнями для останніх процесорних сокетів, включаючи Intel LGA 1700 і AMD AM5. Білий колір корпусу кулера надає йому стильного вигляду, який особливо сподобається користувачам, які віддають перевагу світлим темам у складанні свого ПК.
Модификації Jonsbo PISA A4 White
Ціни на Jonsbo PISA A4 White |
---|---|---|---|---|
Jonsbo PISA A4 White | від 1 013 грн. | 25 пропозицій | ||
Jonsbo PISA A4 Gray | від 989 грн. | 23 пропозиції |
з плюсів можу виділити -
гарний зовнішній вигляд
досить хороший пасивний радіатор
та температури - в аїді в стрестесті 61 градус на процесорі райзен 7 5700G (не в розгоні)
вночі температура 54-55 градусів
у геншині на майже максималках температура 46 градусів що як на мене непогано