Візочок Joolz Aer2
![]() |
Joolz Aer2
люлька, прогулянковий блокпрогулянковий блок
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка
Ширина шасі:45 см
Вага в зборі:6.3 кг
Зручна система складання стоїть у складеному вигляді. Плечовий ремінець. Великий кошик для покупок.
Всі характеристики
Характеристики Aer2
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joolz 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joolz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joolz Aer2
Усі ціни 9 →Коляска прогулянкова Joolz Aer2 Forest green 320001 | 22 500 грн. |
| 22 500 грн. |
Коляска прогулянкова Joolz Aer2 Hazel brown 320007 | 22 500 грн. |
Коляска прогулянкова Joolz Aer2 Dark navy 320005 | 22 500 грн. |
Коляска прогулянкова Joolz Aer2 Sandy taupe 320003 | 22 500 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Joolz Aer2
| Ціни на Joolz Aer2 |
|---|---|---|---|---|
| Joolz Aer2 2 in 1 | від 35 000 грн. | 2 пропозиції | ||
| Joolz Aer2 | від 22 500 грн. | 9 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →