Корм для собак Josera JosiDog Mini Adult 10 кг
Закрити
Шапка
Josera JosiDog Mini Adult 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera JosiDog Mini Adult 10 кг
Корм для собак JosiDog Mini ЙозіДог Міні 10 кгJOSERA JosiDog Mini маленькі крокети дарують більше задоволення для собак маленьких порід. Безглютенова формула містить найкр... щеащі поживні речовини, які підтримують здорову шкіру та блискучу шерсть. Висока пропорція цінних антиоксидантів допомагає захистити клітини від вільних радикалів. Таурин допомагає підтримувати серцеву функцію, зір та репродуктивну функцію. Пребіотик інулін підсилює кишкову мікрофлору. Забезпечення необхідного рівня глікозаміноглік Офіційний партнер Josera Josera.ua (Львів) Поскаржитись | 1 650 грн. |
Корм Josera JosiDog Mini сухий з м'ясом птиці для дорослих собак малих порПовнораціонний сухий корм для дорослих собак малих порід. Являє собою збалансовану дієту, яка поєднуватиме в собі чудовий сма... щек і оптимальну поживну цінність. Включає унікальну формулу 'Life Protect' з високим вмістом вітамінів, антиоксидантів, глікозаміноглік Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Поскаржитись | 1 650 грн. |
Сухий корм для собак JosiDog MINI 10 кг (4032254770756) | 1 650 грн. |
Сухий корм Міні для дорослих собак маленьких порід JosiDog by Josera Adult | 1 650 грн. | Продавець: Do.Little |
Сухой корм Josera JosiDog Mini Adult для дорослих собак маленьких порід 10 | 1 650 грн. | Продавець: RichPets |
Серія Josera JosiDogПорівняти в таблиці →
від 1 050 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 2 040 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 775 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 944 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 460 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, в составе: птах, рис, кукурудза, жир, буряк, лосось, білки, мідії, цикорій, клас: суперпреміум
від 2 010 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: курка, рис, новозеландські мідії, кукурудза, клас: суперпреміум
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для серця, в составе: домашня птиця, кукурудза, ячмінь, новозеландські мідії, клас: суперпреміум
від 1 650 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для серця, для суглобів, для зору, репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 147 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 735 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: кукурудза, ячмінь, білок свійської птиці, сушений, клітковина, жир, клас: преміум
від 558 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для серця, для суглобів, для зору, для репродуктивної функції, в составе: кукурудза, домашня птиця, рис, буряк, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 875 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 066 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: вагітним, годуючим, для прикорму цуценят, в составе: м'ясо свійської птиці (36%), рис, овочі, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 151 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 2 730 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: ягня, кукурудза, новозеландські мідії, рис, ячмінь, клас: преміум
від 1 224 грн.
сухий корм, 18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для шкіри та шерсті, для зубів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 150 грн.
сухий корм, 0.9 кг, порода: середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 835 грн.
сухий корм, 4.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
Модификації Josera JosiDog Mini Adult
Ціни на Josera JosiDog Mini Adult |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Mini Adult 0.9 кг | від 165 грн. | 15 пропозицій | ||
Josera JosiDog Mini Adult 2.7 кг | від 401 грн. | 3 пропозиції | ||
Josera JosiDog Mini Adult 4.5 кг | від 558 грн. | 1 пропозиція | ||
Josera JosiDog Mini Adult 10 кг | від 1 650 грн. | 6 пропозицій | ||
Josera JosiDog Mini Adult 18 кг | від 1 650 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 770 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для серця, для суглобів, в составе: кукурудза, ячмінь, домашня птиця, рис, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 631 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для зубів, для серця, в составе: курка 20%, рис 15%, злаки, жири, буряк, білки, клас: преміум
від 1 549 грн.
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, в составе: курка (41 %), рис, злаки, фрукти, трави, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 176 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, кукурудза, пшениця, фрукти, дріжджі, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 1 799 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: борошно з ягняти 26 %, рис 25 %, рис коричневий (не менше 4 %), ячмінь, клас: преміум
від 1 025 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для зубів, для імунної системи, для кісток, для зору, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, м’ясо, овочі, протеїни, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 1 780 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо ягняти, пшениця, субпродукти, жир птиці, рис, ячмінь, клас: преміум
від 1 594 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для суглобів, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (борошно з яловичини 12%, птиці 10%, риби 5%, жир, клас: суперпреміум
від 1 437 грн.
сухий корм, 7 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для серця, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, курка, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 452 грн.
сухий корм, 7.5 кг, порода: малі, середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, годуючим, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для кісток, в составе: курица, куриная мука, рис, жир, крупа, овощи, фрукты, клас: суперпреміум
від 1 524 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, рис, кукурудза, просо, птиця, жир птиці, м'якоть буряка, клас: преміум
від 1 575 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо курки, субпродукти, олії, жири, вітаміни, мінерали, клас: преміум